Подання

Онлайн подання

У вас вже є ім'я користувача / пароль для {$ conferenceTitle}?
Перейти до входу

Потрібне ім'я користувача/пароль?
Перейти до реєстрації

Для надсилання елементів онлайн та перевірки стану поточних поданих документів необхідні реєстрація та вхід в систему.

 

Положення про авторські права

Автори, які подаються на цю конференцію погоджуються з наступними умовами:
a) Автори зберігають авторські права на свої роботи, дозволяючи конференції розмістити цю неопубліковану роботу згідно Creative Commons Attribution License, що дозволяє іншим вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися роботою, згадуючи автора твору та його початкову презентацію на цій конференції.
b) Автори мають можливість відмовитися від умов ліцензії CC й укласти окремі, додаткові контрактні умови для не ексклюзивного розповсюдження та публікації даної роботи (наприклад, опублікувати переглянуту версію в журналі, опублікувати її в інституційному сховищі або опублікувати її в книзі), з підтвердженням його первинної презентації на цій конференції.
c) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і ділитися своїми роботами онлайн (наприклад, в інституційних репозитаріях або на своєму сайті) в будь-який момент до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цієї конференції, будуть використовуватись виключно для зазначених завдань цієї конференції; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.